KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9029380

nr 902 9380

Akvarell

Oidentifierad konstnär, signerad. 1917, Kvinna, 33x22

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 14 juli 2014
kl 18:19:07

10/7 10:27:11 1      Vinnande bud
14/7 17:21:08 2      150 kr